1 kolo - Subota 09.02.2019
Napredak Junior 13 14 19 29
Klik 26 12 26 8
Živanić Nenad (Ča) Dulović Boris (ČA) Dulović Đorđe (ČA) -
Jagodina 20 24 21 27
Čačak 94 20 20 23 30
Marković Marko (Kš) Milošević Đorđe (Kg) Damjanović Milovan (Kg) -
Zekas '75 20 20 19 22
Priboj 19 24 18 28
Cakić Aleksandar (Kg) Žunić Vučko (Ue) Perišić Stefan (Ue) -
Radnički 1950 23 24 19 30
Železničar 23 26 26 18
Grujić Branko (Sd) Gligorijević Miljan (Sp) Janković Nikola (Sd) -
2 kolo - Subota 16.02.2019
Priboj 30 19 20 23
Napredak Junior 14 25 25 24
Cvijović Ilija (Ue) Jevtović Miladin (Kv) Simić Marko. (ČA) -
Železničar 26 32 23 20
Zekas '75 13 19 23 27
Marković Duško (ČA) Milošević Đorđe (Kg) Stojanovič Danijela (Kg) -
Klik 26 16 22 27
Jagodina 26 17 22 20
Vasić Petar (Sp) Gligorijević Miljan (Sp) Damjanović Milovan (Kg) -
2 kolo - Nedelja 17.02.2019
Čačak 94 27 17 23 26
Radnički 1950 17 19 16 18
Bogavac Vladimir (Kv) Đurić Aleksandar (Kš) Vujović Miloš (Kv) -
3 kolo - Petak 22.02.2019
Zekas '75 11 23 17 13
Klik 19 17 19 12
Radić Dejan (Po) Varagić Dragan (KG) Damjanović Milovan (Kg) -
3 kolo - Subota 23.02.2019
Radnički 1950 18 23 25 24 28
Priboj 18 20 29 23 25
Cakić Aleksandar (Kg) Dulović Boris (ČA) Dulović Đorđe (ČA) -
Napredak Junior 30 13 17 16
Čačak 94 19 15 12 17
Grujić Branko (Sd) Milojević Saša (Kg) Gligorijević Miljan (Sp) -
Jagodina 21 19 20 11
Železničar 29 20 23 27
Vasić Petar (Sp) Jevtović Miladin (Kv) Karanović Dimitrije (Kv) -
4 kolo - Petak 01.03.2019
Železničar 22 22 26 21
Napredak Junior 15 14 19 22
Novčić Aleksandar (KV) Jevtović Miladin (Kv) Stojanovič Danijela (Kg) -
Klik 14 28 22 21
Radnički 1950 21 9 10 13
Cvijović Ilija (Ue) Simić Marko. (ČA) Perišić Stefan (Ue) -
4 kolo - Subota 02.03.2019
Priboj 26 20 24 28
Jagodina 24 18 22 16
Živanić Nenad (Ča) Lojanica Marko (KG) Damjanović Milovan (Kg) -
Čačak 94 20 27 19 18
Zekas '75 21 24 23 26
Milovanović Dušan (Va) Stanić Dušan (Va) Vuković Vukašin (Va) -
5 kolo - Subota 09.03.2019
Čačak 94 18 30 24 16
Jagodina 28 26 21 30
Radić Dejan (Po) Varagić Dragan (KG) Gligorijević Miljan (Sp) -
Železničar 18 29 28 23
Radnički 1950 31 15 18 13
Marković Marko (Kš) Đurić Aleksandar (Kš) Ilić Igor (Kš) -
Klik 26 16 20 21
Napredak Junior 21 19 13 14
Bogavac Vladimir (Kv) Simić Marko. (ČA) Dugalić Dušan (Ra) -
Priboj 23 27 35 13
Zekas '75 24 25 25 21
Cvijović Ilija (Ue) Žunić Vučko (Ue) Perišić Stefan (Ue) -
6 kolo - Subota 16.03.2019
Radnički 1950 25 18 19 13
Čačak 94 16 19 17 17
Grujić Branko (Sd) Gligorijević Miljan (Sp) Janković Nikola (Sd) -
Napredak Junior 40 23 23 26
Priboj 18 23 10 15
Marković Duško (ČA) Dulović Boris (ČA) Dulović Đorđe (ČA) -
Zekas '75 16 15 21 15
Železničar 20 21 26 14
Milovanović Dušan (Va) Stanić Dušan (Va) Vuković Vukašin (Va) -
6 kolo - Nedelja 17.03.2019
Jagodina 19 17 23 23
Klik 27 22 24 24
Stanisavljević Nenad (Vb) Milošević Đorđe (Kg) Damjanović Milovan (Kg) -
7 kolo - Petak 22.03.2019
Čačak 94 21 23 10 35
Napredak Junior 18 14 35 17
Vasić Petar (Sp) Gligorijević Miljan (Sp) Damjanović Milovan (Kg) -
7 kolo - Subota 23.03.2019
Klik 21 30 21 23
Zekas '75 20 14 22 28
Đurić Dušan (Kš) Đurić Aleksandar (Kš) Ilić Igor (Kš) -
7 kolo - Nedelja 24.03.2019
Priboj 26 33 24 15 12
Radnički 1950 23 24 22 29 10
Novčić Aleksandar (KV) Dugalić Dušan (Ra) Karanović Dimitrije (Kv) -
7 kolo - Ponedeljak 25.03.2019
Železničar 30 29 31 31
Jagodina 26 25 25 18
Radić Dejan (Po) Žunić Vučko (Ue) Varagić Dragan (KG) -
8 kolo - Subota 30.03.2019
Napredak Junior 25 21 16 27
Železničar 23 11 21 22
Marković Marko (Kš) Milošević Đorđe (Kg) Lojanica Marko (KG) -
Jagodina 25 27 29 26
Priboj 27 17 28 26
Živanić Nenad (Ča) Dulović Boris (ČA) Dulović Đorđe (ČA) -
Radnički 1950 16 18 28 11
Klik 19 22 23 23
Cakić Aleksandar (Kg) Stanić Dušan (Va) Vuković Vukašin (Va) -
Zekas '75 27 33 22 30
Čačak 94 24 18 22 33
Radić Dejan (Po) Gligorijević Miljan (Sp) Janković Nikola (Sd) -