1 kolo - Subota 05.10.2019
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova
B8
- - - -
B3
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo
- - - -
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 22 16 20 17
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 8 15 16 18
Popov S. (SC) Zarić A. (KI) Luburić I. (ZR) -
1 kolo - Nedelja 06.10.2019
ŽKK GIRL BASKET Zemun 20 25 25 22
ŽKK SLOGA Plandište 16 19 11 8
Ilić Đ. (BG) Ćirić M. (BG) Dimić P. (BG) -
2 kolo - Subota 12.10.2019
B8
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo
- - - -
ŽKK SREM Sremska Mitrovica
B3
- - - -
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 28 27 20 19
ŽKK GIRL BASKET Zemun 5 25 12 16
Kosanović G. (NS) Rodić A. (NS) - -
2 kolo - Nedelja 13.10.2019
ŽKK SLOGA Plandište 22 19 22 17
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 29 17 19 18
Varađan A. (VŠ) Tasić S. (SČ) Mandić K. (KO) -
3 kolo - Petak 18.10.2019
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 17 17 20 7
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 21 14 14 20
Šarić M. (ZR) Luburić I. (ZR) Ristić L. (ZR) -
3 kolo - Subota 19.10.2019
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 15 20 12 18
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 22 20 21 12
Plećaš Z. (ZR) Vojnović L. (ZR) Ristić L. (ZR) -
ŽKK GIRL BASKET Zemun
B8
- - - -
B3
ŽKK SLOGA Plandište
- - - -
4 kolo - Subota 26.10.2019
B8
ŽKK SREM Sremska Mitrovica
- - - -
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova
B3
- - - -
4 kolo - Nedelja 27.10.2019
ŽKK SLOGA Plandište 21 21 18 25
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 24 18 22 15
Varađan A. (VŠ) Đorđević D. (PA) Stojilković V. (PA) -
ŽKK GIRL BASKET Zemun 16 27 19 15
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 12 16 22 21
Kumbara M. (BG) Krivokuća N. (BG) Nestorović P. (BG) -
5 kolo - Subota 02.11.2019
ŽKK SO KIKINDA Kikinda
B8
- - - -
B3
ŽKK GIRL BASKET Zemun
- - - -
5 kolo - Nedelja 03.11.2019
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 14 18 20 8
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 25 23 34 41
Čilag O. (ZR) Paunov Đ. (ZR) Vojnović L. (ZR) -
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 19 17 11 25
ŽKK SLOGA Plandište 14 12 24 6
Nešković D. (RU) Dabić N. (SM) Ušljebrka Luka (RU) -
6 kolo - Subota 09.11.2019
B8
ŽKK SLOGA Plandište
- - - -
ŽKK SO KIKINDA Kikinda
B3
- - - -
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 18 26 21 17 0
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 16 13 9 21 0
Beljanski P. (NS) - Popović F. (NS) -
6 kolo - Nedelja 10.11.2019
ŽKK GIRL BASKET Zemun 25 23 30 40
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 5 7 6 6
Kumbara M. (BG) Ćirić M. (BG) Dimić P. (BG) -
7 kolo - Subota 16.11.2019
B3
B8
- - - -
7 kolo - Nedelja 17.11.2019
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 19 14 24 15
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 18 16 25 15
Popov S. (SC) Paunov Đ. (ZR) Ristić L. (ZR) -
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 26 9 6 21
ŽKK GIRL BASKET Zemun 12 10 14 18
Nešković D. (RU) Dabić N. (SM) Poznanović I. (SM) -
7 kolo - Subota 07.12.2019
ŽKK SLOGA Plandište 15 14 16 15
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 17 22 24 19
Varađan A. (VŠ) Đorđević D. (PA) Vlajin M. (PA) -
8 kolo - Subota 23.11.2019
ŽKK SLOGA Plandište 22 16 20 22
ŽKK GIRL BASKET Zemun 15 29 14 26
Milenković M. (BK) Mandić K. (KO) - -
B8
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova
- - - -
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo
B3
- - - -
8 kolo - Ponedeljak 25.11.2019
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 15 20 20 21
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 17 14 7 14
Nešković D. (RU) Majstorović S. (SM) Ušljebrka Luka (RU) -
9 kolo - Subota 30.11.2019
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 9 15 15 7
ŽKK SLOGA Plandište 21 16 9 12
Jovanić O. (KI) Vojnov M. (ZR) Zarić A. (KI) -
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo
B8
- - - -
B3
ŽKK SREM Sremska Mitrovica
- - - -
9 kolo - Nedelja 01.12.2019
ŽKK GIRL BASKET Zemun 8 27 16 22
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 19 19 24 21
Brnić T. (BG) Krivokuća N. (BG) Nestorović P. (BG) -
10 kolo - Subota 07.12.2019
B8
ŽKK GIRL BASKET Zemun
- - - -
ŽKK SLOGA Plandište
B3
- - - -
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 21 25 26 27
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 14 9 19 18
Mirčeta V. (SM) Plavšić M. (DV) Poznanović I. (SM) -
10 kolo - Nedelja 08.12.2019
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 23 30 23 23
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 9 17 12 15
Kosanović G. (NS) Lazić V. (NS) Pilipović D. (NS) -
11 kolo - Subota 14.12.2019
ŽKK SREM Sremska Mitrovica
B8
- - - -
B3
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova
- - - -
11 kolo - Petak 31.01.2020
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 6 12 16 11
ŽKK SLOGA Plandište 12 14 16 18
Plećaš Z. (ZR) Vojnović L. (ZR) Ristić L. (ZR) -
11 kolo - Ponedeljak 03.02.2020
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 12 4 4 9
ŽKK GIRL BASKET Zemun 16 16 13 14
Jovanić O. (KI) Novaković P. (ZR) Ristić L. (ZR) -
12 kolo - Nedelja 02.02.2020
ŽKK SLOGA Plandište 7 15 17 12
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 20 20 14 7
Varađan A. (VŠ) Pavlović N. (PA) Vlajin M. (PA) -
B8
ŽKK SO KIKINDA Kikinda
- - - -
ŽKK GIRL BASKET Zemun
B3
- - - -
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 25 32 27 25
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 5 9 15 17
Nešković D. (RU) - Jagodić N. (ST) -
13 kolo - Subota 08.02.2020
ŽKK SLOGA Plandište
B8
- - - -
B3
ŽKK SO KIKINDA Kikinda
- - - -
13 kolo - Sreda 12.02.2020
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 18 16 6 11
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 15 13 14 12
Nešković D. (RU) Plavšić M. (DV) Poznanović I. (SM) -
13 kolo - Četvrtak 13.02.2020
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 17 19 22 16
ŽKK GIRL BASKET Zemun 18 24 21 21
Plećaš Z. (ZR) Ristić L. (ZR) Luburić I. (ZR) -
14 kolo - Petak 14.02.2020
ŽKK STARA PAZOVA Starsa Pazova 21 24 13 23
ŽKK SLOGA Plandište 14 14 6 18
Dragojević P. (GL) - Jagodić N. (ST) -
14 kolo - Subota 15.02.2020
B8
B3
- - - -
14 kolo - Nedelja 16.02.2020
ŽKK GIRL BASKET Zemun 16 18 15 23
ŽKK SREM Sremska Mitrovica 16 18 16 19
Kumbara M. (BG) Ćirić M. (BG) Dimić P. (BG) -
ŽKK SO KIKINDA Kikinda 18 18 12 23
ŽKK KARADJORDJEVO Banatsko Karadjordjevo 20 13 16 20
Jovanić O. (KI) Novaković P. (ZR) Ristić L. (ZR) -